اسامی و نشانی پایگاه های مراکز و ثبت نام همایش شیرخوارگان حسینی ۹۸

اسامی و نشانی پایگاه های مراکز و ثبت نام  همایش شیرخوارگان حسینی ۹۸


فعالیت کمیته " مراکز و ثبت نام"  در همایش شیرخوارگان حسینی

۹۸
با نزدیک شدن ایام عزای سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام، خانم مددی مسئول  این کمیته اعلام کردند که: کمیته ی مراکز و ثبت نام طی جلساتی نیرو های برجسته و سابقه دار را در این زمینه انتخاب و برگزید.  خواهرانی که با استعانت از دستان کوچک شش ماهه اباعبدالله (ع) و با هدف خادمی و خدمت در آستان این بزرگوار، خالصانه و باافتخار به این فعالیت ها می پردازند.
پس از تعیین  نیروهای هر مرکز و پایگاه بهداشت برای ثبت نام شیرخوارگان عزیز، جلساتی به منظور رعایت ادب و اخلاق خادمی برای این بزرگوارن برگزار و لباس های بسته بندی شده ی شیرخوارگان به همراه دعوت نامه هایی جهت شرکت مادران عزیز در کارگاه های آموزشی مجمع جهانی حضرت علی اصغر به مراکز ارسال شد.
به دلیل نزدیک بودن به اعیاد قربان و غدیر، پایگاه ها و مراکز براساس این مناسبت ها فضاسازی و همچنین کتاب هایی با هدف تربیت صحیح فرزند توسط مادر در مراکز برای فروش به نمایش گذاشته شد.
امسال، برای هر مرکز ثبت نام،  علاوه بر یک الی دو مسئول ثبت نام کننده، دو نیروی فعال فرهنگی منتخب از کمیته ی فرهنگی نیز لحاظ شد تا علاوه بر ارتباط گیری موثرتر با مادران، در امر فضاسازی و معرفی کتب نیز فعالیت داشته باشند.
و بالاخره در تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ تمامی مراکز و پایگاه های ثبت نام شروع به فعالیت کرده و بنر ثبت نام در تمام این مراکز نصب شد و همچنین در روز عرفه دو پایگاه سیار ثبت نام شیرخوارگان در دو مکان یادمان شهید حججی و سالن فاطمه الزهرا موسسه سرلشکر کاظمی برقرار شد.
ثبت نام شیرخوارگان تا یک روز قبل از همایش شیرخوارگان نیز ادامه خواهد داشت .

 

۳۱ مرداد ۹۸ ، ۱۷:۵۶ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیریت محتوا

دهمین نشست مجمع خادمین

دهمین نشست مجمع خادمین


🔹 دهمین نشست ویژه ی خادمین با محوریت اخلاق خادمی و چهارمین جلسه ی کمیته های برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی ۹۸ به همراه ویژه برنامه های عیدغدیر، چهارشنبه ۳۰ مردادماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۵ در سالن شماره یک گلستان شهدا نجف آباد برگزار می گردد.

 

۲۹ مرداد ۹۸ ، ۱۵:۳۵ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیریت محتوا

کارگاه دوخت لباس همایش شیرخوارگان حسینی سال 98

با نزدیک شدن به ماه محرم حسینی و برگزاری همایش جهانی شیرخوارگان در اولین جمعه ماه محرم، کارگاه دوخت لباس‌های این همایش همزمان با سالروز شهادت حضرت امام محمدتقی (ع) کار خود را در شهرستان نجف‌آباد آغاز نمود.
طباطبایی مدیر مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر (ع) شهرستان با اعلام این خبر افزودند کار برش، سردوزی و بسته‌بندی لباس‌های همایش شیرخوارگان همه‌ساله به همت جمعی از خواهران به صورت داوطلبانه انجام می‌شود. حضور در ساعاتی طولانی به صورت افتخاری و فقط با عشق و علاقه و ارادت به شیرخوارۀ حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) و انجام نذرهای خاص در این خصوص از ویژگی‌های مهم و تأثیرگذار مجموعه کارگاه دوخت لباس است و الحمدالله این عشق و ارادت و تقاضا برای مشارکت در این امر مقدس هرساله بیشتر و امسال نیز شاهد حضور چشمگیر بانوان خیّر و نیکوکار در این خصوص هستیم. و ما علاوه بر تأمین لباس‌های موردنیاز خود؛ اهتمام به تأمین درخواست دیگر شهرها نیز داشته و در حد توان و ظرفیت این موضوع را دنبال خواهیم نمود.
ایشان همچنین از برگزاری همزمان همایش جهانی شیرخوارگان حسینی در 6000 نقطه از کشور و بیش‌از 150 شهر جهان در اولین جمعه ماه محرم با شعار کربلا حیات شیعه و حضرت علی‌اصغر (ع) حیات کربلا که این شعار برگرفته از فرمایش امام صادق (ع) است که فرموده‌اند: شیعه باید قبل ظهور حیاتش را از کربلا بگیرد، خبر دادند و گفتند مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر (ع) در شهرستان از سال 1385 به صورت رسمی کار خود را آغاز و امسال به توفیق الهی چهاردهمین همایش شیرخوارگان را با حضور پرشور مادران به همراه فرزندان شیرخواره خود برگزار خواهیم نمود که تمامی فعالیت‌های این همایش در قالب سیزده کمیته و با حضور بیش‌از 450 نفر از خادمین افتخاری برادر و خواهر برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود. ایشان از انجام ثبت‌نام و تحویل لباس این همایش در بیش‌از سیزده پایگاه و مراکز بهداشتی-درمانی به صورت ثابت در سطح شهر نجف‌آباد و دیگر شهرهای شهرستان و نیز چند پایگاه سیار خصوصاً مکان‌های برگزاری دعای عرفه، نماز جمعه و ... از اواخر مردادماه خبر دادند و افزودند چند سالی است که در بحث ثبت‌نام نوزادان تیمی از خواهران این مجموعه در بیمارستان‌های شهرستان حضور یافته و از فرزندان تازه متولدشده به صورت افتخاری ثبت‌نام انجام می‌دهند و ضمن پوشاندن لباس‌های همایش به تن نوزادان به عنوان اولین لباسی که بر تن می‌کنند؛ برنامه‌های ویژه‌ای شامل اذان و اقامه گفتن در گوش نوزادان، قرائت متن ادبی، بردن پرچم بارگاه ملکوتی حضرات معصومین امام علی و امام حسین(ع) به جهت تبرک و تقدیم یک شاخه گل، تربت، کتاب‌های تربیتی، دعوت‌نامه حضور در همایش در این بازدید و دیدار انجام می‌شود.

۱۹ مرداد ۹۸ ، ۱۹:۳۲ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیریت محتوا